DENI CARTE PĘDZEL PRESTIGE P-91 Powiększ do pełnego rozmiaru

PĘDZEL PRESTIGE P-91

63791

25,90 zł

Pędzel do makijażu Prestige P- 91 to najwyższej jakości syntetyczny pędzel do różu marki Deni Carte.

Pędzel wykonano z dwuwarstwowego syntetycznego włosia taklonu, które jest najwyższej jakości nylonem niemieckiej firmy BASF. Jest niezmiernie delikatne i miękkie w dotyku a przy tym 3-krotnie trwalsze od włosia naturalnego. Taklon nie odkształca się, włosie jest sprężyste i niełamliwe. Łatwo go uprać dzięki czemu pędzel P-91 jest praktyczny w czyszczeniu. Nasz pędzel może być także używany przez alergików - Taklon charakteryzuje się działaniem antybakteryjnym i antyalergicznym. 

Skośny pędzel P – 91 stanowi perfekcyjnie zaprojektowane narzędzie do rozprowadzania róży, pudrów brązujących i kosmetyków rozświetlających. Dzięki zastosowaniu delikatnego włosia syntetycznego pędzel jest niezastąpiony do profesjonalnego cieniowania rysów. Przy pomocy odpowiednich kosmetyków umożliwia niwelowanie niedoskonałości kształtu twarzy, precyzyjnie modelując światłocieniem. Efekt to naturalna twarz o idealnych proporcjach. 

Pędzel osadzony jest na dobrze wyważonej czarnej drewnianej rączce, a włosie ściśle zebrane w najwyższej jakości miedzianej skuwce. 

Więcej szczegółów