DENI CARTE PĘDZEL PRESTIGE P-96 Powiększ do pełnego rozmiaru

PĘDZEL PRESTIGE P-96

63796

11,30 zł

Pędzel wykonano z syntetycznego włosia taklonu, które jest najwyższej jakości nylonem niemieckiej firmy BASF. Jest niezmiernie delikatne i miękkie w dotyku a przy tym 3-krotnie trwalsze od włosia naturalnego. Taklon nie odkształca się, włosie jest sprężyste i niełamliwe. Łatwo go uprać dzięki czemu pędzel P-96 jest praktyczny w czyszczeniu szczególnie po aplikacji kosmetyków w płynie. Nasz pędzel może być także używany przez alergików - Taklon charakteryzuje się działaniem antybakteryjnym i antyalergicznym.

Pędzel P – 96 prosty, punktowy pędzel z włosiem syntetycznym ułożonym stożkowo stanowi idealne narzędzie do wykonywania precyzyjnych aplikacji. Umożliwia wielość zastosowań. Jest idealny do rysowania kresek zarówno sypkim, kremowym, płynnym i żelowym kosmetykiem typu eyeliner. Jest niezastąpiony również przy precyzyjnym nakładaniu henny na brwi. Ze względu na swój wyjątkowy kształt zalecany jest także do punktowego nakładania korektorów na drobne niedoskonałości cery.

Pędzel osadzony jest na dobrze wyważonej czarnej drewnianej rączce, a włosie ściśle zebrane w najwyższej jakości miedzianej skuwce.

Po każdym użytkowaniu dokładnie umyj pędzel wodą z mydłem.

Więcej szczegółów