DENI CARTE BIAŁA KREDKA NA WODNĄ LINIĘ OKA Powiększ do pełnego rozmiaru

BIAŁA KREDKA NA WODNĄ LINIĘ OKA

66665

7,90 zł

Biała wodoodporna kredka na linię wodną oka Deni Carte.

Kremowo miękkie kredki zawierają naturalne woski i oleje oraz są wzbogacone witaminą E, dzięki czemu gładko się rozprowadzają, umożliwiając efekt podkreślenia wyrazistą linią, która długo się utrzymuje i nie spływa.

ZASTOSOWANIA:

1. Kreska na linii wodnej

Jasna kolor na linii wodnej optycznie powiększa oko i sprawia wrażenie, że jest ono bardziej otwarte. Należy jednak pamiętać, by korzystając z białej kredki, nie rysować kilku warstw do uzyskania śnieżnej bieli, ponieważ białko oka nie jest w rzeczywistości idealnie białe. Wystarczy raz przejechać po linii wodnej, by uzyskać subtelny, rozjaśniony efekt.

2. Rozmyty kolor

Jasna kreska może nadać makijażowi i całej stylizacji futurystycznego wyglądu, pod warunkiem, że namalowana kreska będzie graficzną i wyraźną. Rozmycie koloru da efekt bardziej subtelny, a spojrzenie senne. To doskonale uzupełnienie nowego trendu - morning beauty, który pojawił się na wybiegach w Nowym Jorku.

3. Eyeliner solo

Grubsza, zakończona jaskółczym kształtem kreska nie jest zarezerwowana wyłącznie dla czarnego koloru. Biała bądź cielista może być jeszcze bardziej intrygująca, ale trzeba pamiętać
o dokładnym wytuszowaniu i rozdzieleniu rzęs, by nie wyglądać na zmęczoną.

4. Razy dwa

Klasyczny duet biały i czarny eyeliner to pomysł z pokazu Marc Valvo na sezon wiosna/lato 2014. Biała kredka może zostać potraktowana jako mocny akcent – należy nałożyć ją zaraz nad czarną i zadbać o to, by kolory były wyraźnie oddzielone. Można też użyć jej do roztarcia czerni
i stopniowego rozmycia koloru.

5. Tylko w kąciku

Klasyczne, czarne smoky eye, które uzupełnione zostało o odrobinę białej lub cielistej kredki
w wewnętrznym kąciku doskonale rozświetla oko oraz sprawia, że oczy wyglądają na nieco szerzej rozstawione i bardziej kocie.

6. Akcent na środku

Dodanie białej kredki na samym środku górnej powieki optycznie powiększy oko. To świetny trick dla dziewczyn, które mają dość wąskie oczy.  Żeby znaleźć właściwe miejsce, trzeba narysować kropki w miejscach bezpośrednio nad źrenicami, a następnie rozetrzeć kreskę w obie strony - ma być smugą, a nie geometrycznym kształtem.

7. Łuk kupidyna

Biała kredka przyda się nie tylko przy makijażu oczu. Można zastosować ją także do podkreślenia łuku kupidyna, czyli wklęsłego miejsca pomiędzy nosem a ustami. Kształt ust będzie w ten sposób bardziej wyraźny, a cały makijaż spójny
i wymuskany.

8. Z czerwienią

Czerwona, matowa pomadka na ustach będzie wyglądać idealnie
z białym eyelinerem, czy kreską na powiece - oba kolory muszą być wyraziste, a kontury zdecydowane.

9. Otwórz oczy

Jasna kredka tworzy iluzję większego oka, bo zlewa się
z jego białkiem. Dobrym pomysłem na wykorzystanie tego triku jest nałożenie czarnego eyelinera na górną powiekę,
a białego pod linią dolnych rzęs (nie na linii wodnej). W ten sposób uzyskujemy look w stylu lat 60.

10. Jako baza

kredki mogą być też doskonałą bazą pod makijaż oka. Wystarczy pokryć kredką ruchomą powiekę,
a następnie nałożyć wybrany pigment. Powierzchnia skóry będzie gładka i lepiej przyczepią się do niej drobinki, a kolor nałożony na biel stanie się nieporównywalnie bardziej intensywny.

Długotrwałe kredki do oczu, kredki na powieki, kredki wodoodporne, kredki dla blondynek, kredki dla brunetek, kredki dla rudych, naturalny wygląd, kredka z temperówką, kredka z gąbką, smoky eyes, makijaż na co dzień, make up na imprezę, kredka z grzebykiem, idealny make up, profesjonalna kredka, dobra jakość, tanie kredki, eyeliner, deep liner, kredka na linię wodną, eyepencil, kredka czarna do oczu, wodoodporna kredka do oczu, kredka do oczu żelowa, kolorowe kredki do oczu, nie rozmazują się, longlasting eyeliner.

Więcej szczegółów