Akcesoria kosmetyczne, akcesoria do makijażu

Podstawowym profilem działalności firmy Korona Kosmetyki jest dystrybucja szerokiego asortymentu produktów Deni Carte, który możemy podzielić na dwie główne linie - akcesoria kosmetyczne i produkty do makijażu.Nasza firma powstała w 1991 roku i od początku swojej działalności zajmowała się dystrybucją produktów skierowanych do odbiorców branży kosmetycznej. W 2000 roku na podstawie własnych doświadczeń zebranych przez 11 lat intensywnej pracy wprowadziliśmy na rynek markę Deni Carte. Od tej pory systematycznie dostosowujemy asortyment do bieżących potrzeb rynkowych. Jesteśmy polską firmą i nasze kosmetyki, akcesoria kosmetyczne produkowane są w Polsce.

DENI CARTE-KOSMETYKI DO MAKIJAŻU

  Naszym głównym celem jest tworzenie produktów wysokiej jakości. Kosmetyki oparte są na światowych recepturach renomowanych koncernów kosmetycznych. Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi laboratoriami w Polsce, które nieustannie czuwają nad bezpieczeństwem produktów i wdrażaniem najnowszych technologii z dziedziny kosmetologii. Dużą uwagę przywiązujemy również do estetyki opakowań i sposobu podania produktu.Systematycznie poszukujemy opakowań funkcjonalnych, nowoczesnych i wykonanych z najlepszych tworzyw dostępnych na rynku. Szeroka gama kolorystyczna i duża ilość produktów w tym segmencie umożliwiają wykonanie pełnego makijażu dziennego, wieczorowego ,ślubnego oraz makijaży scenicznych. W procesie wyboru kolorów i ustalania bieżących kolekcji uważnie śledzimy najnowsze trendy w świecie mody i ściśle współpracujemy z wizażystami w całej Polsce.

DENI CARTE - KOSMETYKI DO MAKIJAŻU, AKCESORIA KOSMETYCZNE

  Początkowo linia cosmetic accessories stanowiła naturalne rozszerzenie marki Deni Carte o dedykowane akcesoria do makijażu. Naszą ofertę wzbogacaliśmy sukcesywnie także o kolejne grupy produktów. Obecnie możemy pochwalić się pełną gamą wyselekcjonowanych artykułów do pielęgnacji urody zebranych w działy:

- pędzle i akcesoria do makijażu

- sztuczne rzęsy oraz kępki rzęs

- pęsety

- manicure

- pedicure

- ozdoby na paznokcie

- pędzle go golenia

- akcesoria do włosów

- artykuły toaletowe

- kosmetyczki

 Dobierając asortyment kierujemy się potrzebami klienta oraz sugestiami odbiorców. Nasze produkty są szczególnie cenione za jakość wykonania, nowoczesny styl oraz przystępną cenę. Oferta Deni Carte skierowana jest do klienta indywidualnego poszukującego produktów do samodzielnego wykonania makijażu i zabiegów pielęgnacyjnych, ale zwracamy także pilną uwagę na wyjątkowe potrzeby profesjonalistów. Kosmetyki i akcesoria Deni Carte stosowane są często w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, w szkołach wizażu, podczas specjalistycznych pokazów i w salonach SPA . Serdecznie zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze. Wszystkim klientom indywidualnym dziękujemy za wybór marki Deni Carte.